Амоксицилин капсули - Кина NCPC група

амоксицилин капсули

Краток опис:


 • Порт: секое пристаниште на Кина
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  производ  Име

   

  Дозирање

   

  Кинески Регистрирани бр

   

  Амоксицилин sulbactam пивоксил Таблети

   

  0.25g / 0.5g

  GYZZ: H13020727 / GYZZ: H20043535


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !