Амоксицилин sulbactam пивоксил Таблети - Кина NCPC група

Амоксицилин sulbactam пивоксил Таблети

Краток опис:


 • Порт: секое пристаниште на Кина
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

   

  производ  Име

   

  Дозирање

   

  Кинески Регистрирани бр

   

  Амоксицилин sulbactam пивоксил Таблети

   

  0.5g

  GYZZ: H20060071


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !