Циклоспорин Капки за очи - Кина NCPC група

капки за очи циклоспорин

Краток опис:

За превенција и третман на трансплантацијата на рожницата имунолошкиот отфрлање


 • Порт: секое пристаниште на Кина
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот на англиски јазик форма на дозата сила API сопственост главни индикации
  циклоспорин  Капки за очи 3ml: 30mg ДА За превенција и третман на трансплантацијата на рожницата имунолошкиот отфрлање

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !