Cobamamide Таблети - Кина NCPC група

Cobamamide Таблети

Краток опис:

Анемија; Повеќе neuritis.Sciatica.Nerve парализа


 • Порт: секое пристаниште на Кина
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот на англиски јазик форма на дозата сила API сопственост главни индикации
  Cobamamide  таблети 0.25mg НЕ Анемија; Повеќе neuritis.Sciatica.Nerve парализа

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !