Copy of Contact Us

Контактирајте не

NCPC Северна најдобар гранка фабрика

Додај: бр.8 Северна Huaqing патот, Окружниот Чанг Ан, Ши Jiazhuang Сити, Хебеј, Кина

Тел: +86 311 68096885

Моб: +86 13931178015

Е-пошта: northbestsales@163.com

E-mail:suaizhong@ncpcpharma.com

Факс: +86 311 68096614

Whatsapp: +86 13931178015

NCPC Хебеј Huamin фармацевтска копродукции, Ltd

Додај: No.98 Хаинан патот, економски и технолошки развој на зоната, Shijiazhuang, Хебеј, Кина

Тел: 86-311-88152591

Tel:86-311-88152807

Е-пошта: hj@ncpchm.com

E-mail:wrc@ncpchm.com

Факс: 86-311-88152805

Whatsapp: 86-311-13831178858

NCPC Нов Подготовка гранка фабрика

Додај: бр.115 Хаинан патот, економски и технологија развојна зона Shijiazhuang, Хебеј, Кина Поштенски: 052.160

Тел: +86 311 67167056

Тел: +86 15512112563

Е-пошта: samyan0929@163.com

Whatsapp: +86 15512112563

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !