Mecobalamin лиофилизирана инјекција - Кина NCPC група

Mecobalamin лиофилизиран инјектирање

Краток опис:

Периферна невропатија; Елена млади клеточна анемија предизвикана од недостаток на витамин B12


 • Порт: секое пристаниште на Кина
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот на англиски јазик форма на дозата сила API сопственост главни индикации
  Mecobalamin лиофилизирана инјектирање 0.5mg Не Периферна невропатија; Елена млади клеточна анемија предизвикана од недостаток на витамин B12

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !