Mecobalamin Таблети - Кина NCPC група

Mecobalamin Таблети

Краток опис:

периферна невропатија


 • Порт: секое пристаниште на Кина
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот на англиски јазик форма на дозата сила API сопственост главни индикации
  Mecobalamin  таблети 0.5mg НЕ периферна невропатија

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !