Метформин хидрохлорид таблети - Кина NCPC група

Метформин хидрохлорид таблети

Краток опис:

Не инсулин зависен дијабетес мелитус (Ⅱ); хиперинсулинемија


 • Порт: секое пристаниште на Кина
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот на англиски јазик форма на дозата сила API сопственост главни индикации
  метформин хидрохлорид таблети 0.25g НЕ Не инсулин зависен дијабетес мелитус (Ⅱ); хиперинсулинемија

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !