Natamycin Капки за очи - Кина NCPC група

капки за очи Natamycin

Краток опис:

Blepharitis.Conjunctivitis.Keratitis


 • Порт: секое пристаниште на Кина
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот на англиски јазик форма на дозата сила API сопственост главни индикации
  Natamycin  Капки за очи 5ml: 250 мг; 10ml: 500mg ДА Blepharitis.Conjunctivitis.Keratitis

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !