Омепразол Натриум лиофилизирана инјекција - Кина NCPC група

Омепразол Натриум лиофилизирана инјектирање

Краток опис:

Дуоденален чир, чир на желудник; рефлукс езофагитис; Zollinger - Елисон синдром


 • Порт: секое пристаниште на Кина
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот на англиски јазик форма на дозата сила API сопственост главни индикации
  омепразол Натриум  лиофилизирана инјектирање 40mg НЕ Дуоденален чир, чир на желудник; рефлукс езофагитис; Zollinger - Елисон синдром

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !