Сиролимус Усна решенија - Кина NCPC група

Сиролимус Усна решенија

Краток опис:

Спречување на отфрлање на трансплантација на бубрег.


 • Порт: секое пристаниште на Кина
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот на англиски јазик форма на дозата сила API сопственост главни индикации
  сиролимус орален решенија 20ml; 50мл ДА Спречување на отфрлање на трансплантација на бубрег.

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !