Трамадол хидрохлорид таблети непрекинато ослободување - Кина NCPC група

Трамадол хидрохлорид таблети непрекинато ослободување

Краток опис:

Сите видови на умерена до тешка болка


 • Порт: секое пристаниште на Кина
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производот на англиски јазик форма на дозата сила API сопственост главни индикации
  трамадол хидрохлорид  таблети со продолжено ослободување 100мг НЕ Сите видови на умерена до тешка болка

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !