Ciclosporin pika sy - Kinë NCPC Group

Ciclosporin pika sy

Përshkrim i shkurtër:

Për parandalimin dhe trajtimin e refuzimit të transplantimit imunitar corneal


 • Port: çdo port të Kinës
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit në anglisht Forma e dozimit Forcë API pronësi Indikacionet kryesore
  Ciclosporin  ilaç me pika për syrin 3ml: 30mg PO Për parandalimin dhe trajtimin e refuzimit të transplantimit imunitar corneal

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !