Ciclosporin kapsula të buta - China NCPC Group

kapsula Ciclosporin Soft

Përshkrim i shkurtër:

Parandalimin e refuzimit te organit dhe transplantimin e indeve, trajtimin e sëmundjeve autoimune


 • Port: çdo port të Kinës
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit në anglisht Forma e dozimit Forcë API pronësi Indikacionet kryesore
  Ciclosporin kapsula të buta 10mg; 25mg; 50mg PO Parandalimin e refuzimit te organit dhe transplantimin e indeve, trajtimin e sëmundjeve autoimune

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !