Diacetyl etilenidiamini acetate Amoniaku vëllim të vogël parenteral - China NCPC Group

Diacetyl etilenidiamini acetate Amoniaku Volume parenteral Small

Përshkrim i shkurtër:

Parandaluar dhe trajtuar gjakderdhje të shkaktuara nga arsye të ndryshme.


 • Port: çdo port të Kinës
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit në anglisht Forma e dozimit Forcë API pronësi Indikacionet kryesore
  Diacetyl etilenidiamini acetate Amoniaku Vëllimi parenteral vogël 5 ml: 0.3g NO Parandaluar dhe trajtuar gjakderdhje të shkaktuara nga arsye të ndryshme.

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !