Ozagrel natriumi Lyophilized injeksion - China NCPC Group

injeksion Ozagrel natriumi Lyophilized

Përshkrim i shkurtër:

Trajtimin e çrregullimit të lëvizjes vijuese infarktit akut trombotike cerebrale dhe infarkt cerebral.


 • Port: çdo port të Kinës
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit në anglisht Forma e dozimit Forcë API pronësi Indikacionet kryesore
  Ozagrel natriumi  injeksion Lyophilized 40mg jo Trajtimin e çrregullimit të lëvizjes vijuese infarktit akut trombotike cerebrale dhe infarkt cerebral.

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !