Pediatrik Paracetamol, Galculus BOVIS dhe Chlorphenamine maleate përzjerë Granula - China NCPC Group

Pediatrik Paracetamol, Galculus BOVIS dhe Chlorphenamine maleate komplikuar Granula

Përshkrim i shkurtër:

Lehtësimin e fëmijëve simptoma të ftohtë


 • Port: çdo port të Kinës
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit në anglisht Forma e dozimit Forcë API pronësi Indikacionet kryesore
  Pediatrik Paracetamol, Galculus BOVIS dhe Chlorphenamine maleate Granula komplikuar Coumpound NO Lehtësimin e fëmijëve simptoma të ftohtë

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !