Piperaciline natriumi dhe tazobaktam natriumi për injeksion (4: 1) - China NCPC Group

Piperaciline natriumi dhe tazobaktam Sodium për injeksion (4: 1)

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: çdo port të Kinës
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  produkt  Emër

   

  dozim

   

  Chinese Nr Regjistruar

   

  Prokainë benzylpenicillin për injeksion

   

  1.25g / 2.5g GYZZ: H20080692 / GYZZ: H20080693

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !