Streptomicina Sulfate Pluhur për injeksion - China NCPC Group

Streptomicina Sulfate Pluhur për injeksion

Përshkrim i shkurtër:

Anti-tuberculosis.With të tjera anti-drogë tuberkulozi për pacientët e hershme kurimin e llojeve të ndryshme të tuberkulozit (TB) të shkaktuara nga Mycobacterium tuberculosis dhe mykobatereve të tjera të ndjeshme


 • Port: çdo port të Kinës
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit në anglisht Forma e dozimit Forcë API pronësi Indikacionet kryesore
  Streptomicina Sulfate  Pluhur për injeksion 0.75g; 1g (WHO PQ) PO Anti-tuberculosis.With të tjera anti-drogë tuberkulozi për pacientët e hershme kurimin e llojeve të ndryshme të tuberkulozit (TB) të shkaktuara nga Mycobacterium tuberculosis dhe mykobatereve të tjera të ndjeshme

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !