Teicoplanin Lyophilized injeksion - China NCPC Group

injeksion Teicoplanin Lyophilized

Përshkrim i shkurtër:

Anti-MRSA.Alternative në penicilinë dhe cephalosporin klasën e antibiotikëve në trajtimin e infeksioneve të shkaktuara nga bakteret Gram-pozitive, Staphylococcus aureus etj


 • Port: çdo port të Kinës
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit në anglisht Forma e dozimit Forcë API pronësi Indikacionet kryesore
  Teicoplanin injeksion Lyophilized 0.2g; 0.4g PO Anti-MRSA.Alternative në penicilinë dhe cephalosporin klasën e antibiotikëve në trajtimin e infeksioneve të shkaktuara nga bakteret Gram-pozitive, Staphylococcus aureus etj

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !