Vitamina B12 pika sy - Kinë NCPC Group

Vitamina B12 pika sy

Përshkrim i shkurtër:

lodhje sy dhe simptoma të tjera siklet sy


 • Port: çdo port të Kinës
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit në anglisht Forma e dozimit Forcë API pronësi Indikacionet kryesore
  Vitamina B12  ilaç me pika për syrin 10ml: 2mg PO lodhje sy dhe simptoma të tjera siklet sy

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !